Działamy od 2003 roku, obsłużyliśmy już ponad 30.000 zapytań prawnych.

PORADY PRAWNE ONLINE

Telefon do biura: 0-22 490-66-91

Start Biuro Prawnicy Cennik Porada Gwarancja Płatności Kontakt

Nasi prawnicy online.

 

Prawnicy Warszawa

Tomasz Gołębiowski,

54 lata, radca prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. W zawodzie radcy prawnego pracuje od kilkunastu lat. Specjalizuje się w sprawach cywilnych i gospodarczych. Wieloletnia praktyka wyniesiona z pracy w kancelariach oraz sal sądowych sprawiają, iż procedura cywilna nie ma przed nim żadnych tajemnic, a niewiele jest zagadnień z prawa materialnego, z którymi jeszcze się nie zetknął. W razie Państwa życzenia możliwe jest udzielenie mu pełnomocnictwa procesowego do prowadzenia sprawy i zastępowania przed sądem.

Grzegorz Daniluk,

32 lata, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jego główne zalety to ambicja, kreatywność i ogromne zaangażowanie w każde wykonywane zadania. Specjalizuje się w prawie nieruchomości, budowlanym z elementami ochrony środowiska, prawie cywilnym i zagospodarowaniu przestrzennym. Jego atutami są zarówno szeroka i wnikliwa wiedza teoretyczna, zdobyta m. in. dzięki uczestniczeniu w wielu wykładach specjalizacyjnych i konwersatoriach, jak i doświadczenie praktyczne zdobyte dzięki pracy w naszej Firmie.

Filip Czerwiński,

31 lat, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz odbytych na tej samej uczelni studiów podyplomowych. Filip specjalizuje się w sprawach nieruchomości - zajmuje się głównie pozyskiwaniem dla naszych Klientów atrakcyjnych cenowo nieruchomości gruntowych, procesem przekształcania gruntów rolnych w tereny budowlane, obsługą prawną kupna i sprzedaży nieruchomości. Tymi zagadnieniami interesuje się 'od zawsze' - to one skłoniły go do wybrania kierunku kształcenia i zawodu prawnika.

Prawnicy Kraków

Jarosław Dolny,

Radca Prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego, w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krakowie oraz w Kancelarii Radcy Prawnego. Specjalizuje się w prawie administracyjnym, w tym w szczególności w prawie budowlanym i dotyczącym nieruchomości, w prawie pracy oraz w prawie cywilnym. Jego wiedza oraz doświadczenie wykorzystywane jest głównie w postępowaniach administracyjnych, cywilnych oraz pracowniczych.


kancelaria prawna w Warszawie
Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji usług oraz w celach gromadzenia anonimowych statystyk.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie całości lub fragmentów bez uzgodnienia z autorem zabronione.